Ви можете в це вірити або ні, ставитися зі скептицизмом чи сміятися… Але це те, що відбувається зараз і навіть має багату історію… Тож сьогодні вирушаємо з вами у невеличку подорож. 

Нещодавно в Запоріжжі на Хортиці відбувся дуже цікавий захід. Як йшлося в анонсі, «Обряд вогняної родової чистки усіх тіл та каналів». Запоріжці читали мантри та робили підношення вогню (з зерна, топленого масла та спецій). 

Сіль та зерно для обряду

Автор обряду, Андрій, розповів, що вогняний обряд складається з 4 частин:

– Сьогодні зібралися для того, щоб провести вогняний обряд. Цей обряд дає єднання. Він складається з чотирьох частин. 

Він дає єднання спочатку кожної людини і тих, хто зібрався, з вогнем. Вогонь, як ми знаємо, є Святим Духом. Через вогонь усі народи світу звертаються до богів. Вогонь є складовою частиною всієї світобудови. Можуть бути світи, де, скажімо, немає стихії води, повітря чи землі, але вогонь присутній як у матеріальному всесвіті, так і в духовному всесвіті, тобто він присутній у всіх формах світобудови. 

Перший етап — ми єднаємося з вогнем. Кожен пробуджує в собі всі іпостасі вогню. Другий етап — ми формуємо образ, ми формуємо форму, ми формуємо запит.

Третій — наш обряд, наше священне дійство у всіх світах, і ми посилюємо його в багато разів, у сотні разів.

І четвертий етап — це завершальний: ми розставляємо крапки над «і», ми фіксуємо, закріплюємо, завершуємо. 

Тобто ми почали і закінчили. Ми — Альфа і Омега, ми — А і Я.

  • Як на Хортиці чистили всі тіла та канали Зерно та мантри
  • Як на Хортиці чистили всі тіла та канали Очищуючий вогонь
  • Як на Хортиці чистили всі тіла та канали
  • Як на Хортиці чистили всі тіла та канали

Автор поділився історією його створення. Дещо він уже знав та прочитав, а дещо йому явилося уві сні:

– Разом із товаришем думали, як би щось подібне зробити. Ану ж, як кажуть, якщо довго носити ідею, то ця ідея якось у просторі реалізується. І коли я займався сновидіннями, у сновидінні прийшов образ цього обряду, прийшли етапи, прийшли мантри. Дві я знав, потім в інтернеті знайшов і цю, а те, що там треба буде переносити увагу, – це вже моє родове знання, тобто це вже стосується біоенергетики, парапсихології та іншого.

Обряд проходив під музичний супровід зі спеціальної чаші. Звук руйнує, заморожує, вбиває, зупиняє та навіть знищує… 

– Все, як і колись робили наші пращури, – стверджує автор методики.

Як на Хортиці чистили всі тіла та канали
Спеціальна чаша

 

Місце обрано не випадково. Це стародавнє святилище доби бронзи у балці Каракайка. Його відкрили та дослідили у 2013 році. Пам’ятка є унікальною та мала дві стадії будівництва у добу бронзи (3–2 тис. до н.е.). 

Стародавнє святилище доби бронзи

На природному підвищенні складено два кола з масивного каміння, одне в іншому. Також тут встановлений менгір* та жертовний камінь, орієнтований на захід сонця у день літнього сонцестояння. Конструкція використовувалася для здійснення релігійних обрядів та астрономічних спостережень нашими пращурами.

*Менгір – доісторична пам’ятка мегалітичної культури, що є вертикально поставленим кам’яним блоком.

– У скіфський час на місці святилища було здійснено поховання, після цього площа кам’яної конструкції була засипана дрібним камінням, утворивши суцільну кам’яну закладку. З часом поховання було повністю пограбоване. Реконструкція святилища здійснена за підтримки ТОВ «Соціальні ініціативи Запоріжжя», – написано на встановленій табличці поруч.

Як на Хортиці чистили всі тіла та канали
Менгір – доісторична пам’ятка мегалітичної культури, що є вертикально поставленим кам’яним блоком

 

Якось так. Якщо ви все це прочитали, то перегляньте ще й відео. Для вас його підготував Славко Твердохліб.

А ми залишаємося з вами в пошуках цікавого, ексклюзивного та незвичного. Якщо ви теж це полюбляєте – обовʼязково підписуйтеся на наші соцмережі. Ми неодмінно вас здивуємо, ваша SODA.

Автор матеріалу – Славко ТВЕРДОХЛІБ

Славко Твердохліб – журналіст, який пішки з окупованого Маріуполя дійшов до Запоріжжя. Наше місто стало для нього другим домом. Він любить шукати ексклюзиви не в інтернеті, а серед людей, на вулицях міста. Славко завжди там, де цікаві історії.

Завантажити ще...